Wirtualny spacer

Organizacja wesela (przyjęcia weselnego) Sochaczew

W naszej ofercie organizacji przyjęcia weselnego zapewniamy Państwu

 • wyłączność domu weselnego Nutka w tym wyjątkowym dla Państwa dniu
 • salę weselną o powierzchni 450 m2 (w tym 100 m2 zajmuje parkiet taneczny)
 • organizację wesela przy prostokątnych stołach
 • przestronny francuski ogród z piękną fontanną
 • opiekę managerską od momentu pierwszego spotkania, aż do pożegnania Młodej Pary i gości po przyjęciu weselnym
 • profesjonalną i miłą obsługę kelnerską
 • monitorowany parking dla Gości weselnych
 • doskonałą lokalizację i prosty dojazd, który nie zakłóci przebiegu uroczystości
 • profesjonalne zabezpieczenia uniezależniające lokal od zewnętrznych źródeł energii
 • klimatyzację wraz z możliwością całkowitej wymiany powietrza
  i regulacją jego wilgotności
 • dekoracje kwiatami żywymi

Indywidualna organizacja przyjęcia weselnego

Karczma Brochowska „Nutka” to dom weselny, który gości swoich klientów od maja 2017 roku. Przez trzy lata funkcjonowania na rynku, na naszej sali weselnej gościliśmy około 10 tysiący osób. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do organizacji wesela i przyjęć okolicznościowych bez względu na ich wielkość. Kierujemy się zasadą, że każde przyjęcie weselne powinno być inne, bo każdy jest wyjątkowy i po prostu na to zasługuje.

Dzięki przeprowadzonemu wcześniej wywiadowi i długim rozmowom poznajemy wizję wesela widzianą oczami narzeczonych i marzenia zaczynamy przekuwać w rzeczywistość podczas organizacji wesela. Dzięki doświadczeniu doradzamy dodatkowe atrakcje weselne, ale tak aby były one stosowne i eleganckie, bowiem w gąszczu dostępnych na rynku gadżetów weselnych można się czasem zagubić. Przyjęcie weselne trwa tylko kilka godzin i trzeba mieć czas, aby nacieszyć się tą wyjątkową chwilą.

Każde z organizowanych przyjęć weselnych i okolicznościowych traktujemy indywidualnie starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zależy nam, aby chwile spędzone na naszej sali weselnej były wyjątkowe i stanowiły jak najpiękniejsze tło uroczystości. Dlatego nasz dom weselny tworzą osoby, które mają doświadczenie w organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Zgrany zespół kelnerów z uśmiechem na twarzy obsługuje gości już od wielu lat.

Jesteśmy pełni pasji, świeżych pomysłów i doświadczenia, z chęcią pomagamy przy wyborze detali, jednocześnie czuwając nad każdym aspektem przyjęcia weselnego i dzięki temu efektywnie redukujemy stres związany z organizacją wesela, a także odciążamy narzeczonych w sprawach organizacyjnych. Wcześniej ustalony harmonogram wraz z najdrobniejszymi szczegółami jest przez nas skrupulatnie pilnowany oraz w razie potrzeby uzupełniany.

Bogate menu weselne

Nie ma udanego przyjęcia weselnego bez smacznego jedzenia. To dzięki niemu mamy energię i dobry humor, aby móc bawić się w rytm ulubionej muzyki do białego rana. Pragniemy aby wszyscy wychodzili od nas zadowoleni, a najedzony człowiek to szczęśliwy człowiek, więc stoły są pełne smakowitych potraw. Przygotowując menu weselne kierujemy się chęcią pielęgnowania dawnych tradycyjnych staropolskich potraw. Z drugiej strony nie boimy się również kulinarnych wyzwań, które narzucają niejako najnowsze trendy kulinarne. Dlatego też, na stołach w naszej sali weselnej spotkać można pasztety, pierogi, żeberka, pieczenia, ale i kuchnię nowoczesną reprezentowaną chociażby przez panna cottę z kawiorem z owoców leśnych.

Drodzy Narzeczeni!

Zanim podejmiecie decyzję o charakterze przyjęcia weselnego, przemyślcie to na czym Wam najbardziej zależy. Pomyślcie o czym marzycie, czego pragniecie i jak wyobrażacie sobie ten wyjątkowy dzień. Pamiętajcie także, że nie ma gorszych ani lepszych wyborów. W szystko sprowadza się do Waszego szczęścia. Bez względu na wielkość i rozmach przyjęcia to jest przede wszystkim Wasz Dzień! To Wy będziecie go wspominać do końca życia. Przygotowania do ślubu i wesela trwają długo. Czasami jest to pół roku, rok a nawet dłużej. Dzień ślubu i przyjęcia weselnego upłynie Wam bardzo szybko, ale pozostanie w pamięci na bardzo długo. Dlatego tak ważny i istotny jest wybór miejsca urządzenia przyjęcia.
Życzymy Wam samych trafnych wyborów oraz życzliwych osób na swojej drodze.

Pozdrawiamy Was!
Asia i Aneta
managerowie Karczmy Brochowskiej Nutka

 

Nasz dom weselny poleca Wedding Dream - Izabela Janachowska

Ta strona do prawidłowego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij