Drodzy Goście
 

W naszym życiu są dni, które w pamięci zostaną na długo.
Takie, o których marzymy i wspominamy przez całe życie.
To miejsca, gdzie chcielibyśmy celebrować najbardziej wzruszające chwile
wspólnie z najbliższymi. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu
niezwykłe miejsce położone z dala od zgiełku miasta w urokliwej miejscowości
na skraju Puszczy Kampinoskiej, na prawym brzegu rzeki Bzury.

Indywidualne podejście do klienta znakiem firmowym

Karczma Brochowska „Nutka” to miejsce, które gości swoich klientów
od maja 2017 roku. Przez trzy lata funkcjonowania na rynku, gościiśmy u nas
około 10 tysiący osób. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem
do organizacjikażdego przyjęcia bez względu na jego wielkość.
Kierujemy się zasadą, że każde przyjęcie powinno być inne,
bo każdy jest wyjątkowyi po prostu na to zasługuje.
Dzięki przeprowadzonemu wcześniej wywiadowi i długim rozmowom
poznajemy wizję wesela widzianą oczami narzeczonych i marzenia
zaczynamy przekuwać w rzeczywistość. Dzięki doświadczeniu doradzamy
dodatkowe atrakcje,ale tak aby były one stosowne i eleganckie,
bowiem w  gąszczu dostępnych na rynku gadżetów weselnych
można się czasem zagubić.Przyjęcie weselne trwa tylko kilka godzin
i trzeba mieć czas, aby nacieszyć się tą wyjątkową chwilą.

 

Każde z organizowanych przyjęć traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. Zależy nam, aby spędzone u nas chwile były wyjątkowe i stanowiły jak najpiękniejsze tło uroczystości. Dlatego naszą karczmę tworzą osoby, które mają doświadczenie w organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Zgrany zespół kelnerów z uśmiechem na twarzy obsługuje gości już od wielu lat. Jesteśmy pełni pasji, świeżych pomysłów i doświadczenia, z chęcią pomagamy przy wyborze detali, jednocześnie czuwając nad każdym aspektem przyjęcia i dzięki temu efektywnie redukujemy stres związany z organizacją wesela, a także odciążamy narzeczonych w sprawach organizacyjnych. Wcześniej ustalony harmonogram wraz z najdrobniejszymi szczegółami jest przez nas skrupulatnie pilnowany oraz w razie potrzeby uzupełniany.

Karczma to jakość i kunszt potraw

Nie ma udanego przyjęcia bez smacznego jedzenia. To dzięki niemu mamy energię i dobry humor, aby móc bawić się w rytm ulubionej muzyki do białego rana. Pragniemy aby wszyscy wychodzi od nas zadowoleni, a najedzony człowiek to szczęśliwy człowiek, więc stoły są pełne smakowitych potraw. Przygotowując menu kierujemy się chęcią pielęgnowania dawnych tradycyjnych staropolskich potraw. Z drugiej strony nie boimy się również kulinarnych wyzwań, które narzucają niejako najnowsze trendy kulinarne. Dlatego też, na stołach w naszej Karczmie spotkać można pasztety, pierogi, żeberka, pieczenia, ale i kuchnię nowoczesną reprezentowaną chociażby przez panna cottę z kawiorem z owoców leśnych.

Dlaczego akurat karczma?

Nasza Karczma w prawdzie w Brochowie działa od 2017 roku, jednakże ze źródeł historycznych wiemy, że karczma na tutejszych ziemiach gościła swych mieszkańców już na początku XIX wieku. Wpisując się w kawałek historii jesteśmy zobligowani do podtrzymywania tradycji oraz organizacji przyjęć na najwyższym poziomie.

Karczma, czyli inaczej gospoda, zajazd, a jeszcze dawniej austeria, arenda, czy oberża to według definicji budynek pełniący funkcje wyszynku, miejsca spotkań
i zabaw miejscowej ludności oraz domu zajezdnego przeznaczonego dla podróżnych. Sam budynek charakteryzuje się dużą przestronną izbą, podcieniami oraz dachem polskim. Charakterystycznym elementem był także portyk, który miał ochraniać dom i gości przed wpływami atmosferycznymi. Karczma „Nutka” w swoim układzie zachowuje wszystkie te elementy. Frontowa elewacja od strony ogrodu zdobiona jest przez portyk, który zapewnia cień dla gości w upalne sierpniowe popołudnie, a także chroni przed deszczem
w listopadową noc. Elewacja zachodnia natomiast wzbogacona została
o podcienia. Budynek  zwieńczony jest polskim dachem, który charakteryzuje się tzw. przełamaniem. Warto podkreślić, że ten typ dachu zarezerwowany był tylko dla najważniejszych zabudowań wiejskich. Wnętrze budynku jest bardzo przestronne, brak w nim filarów czy innych zakamarków, które stanowiłyby barierę przestrzenną lub utrudniały huczną zabawę.

Ta strona do prawidłowego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij